İnternet ve İslam e-Kitap


İnternet ve İslam - Recep Vardi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

BİLGİ

DİL: TÜRK
TARİH: 2013-08-01
YAZAR: Recep Vardi
ISBN: 6054673193
BİÇİM: PDF EPUB MOBI TXT
DOSYA BOYUTU: 6,35

AÇIKLAMA:

Günlük yaşamımızda ve kültürümüzde önemli bir yer tutmaya başlayan internet, aynı zamanda insanların dini inanç ve düşüncelerini de paylaştığı bir alan oldu.İnsanlar internet aracılığıyla kutsal gece ve bayramlarda birbirine elektronik posta gönderiyor, dini içerikli sayfaları ziyaret ediyor, haftanın hutbesini dinliyor, dini sohbet ve forumlara katılarak düşüncesini ifade ediyor ve dini hayatı ile ilgili örnek uygulamalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuyor.

...başlayan internet, aynı zamanda insanların dini inanç ve düşüncelerini de paylaştığı bir alan oldu ... Diğer - Akademi Titiz Yayınları - İnternet ve İslam ... .İnsanlar internet... Eğitim Materyalleri Genel Konular İslam Kişisel Gelişim Kitapfilesi Avantajlı Yayınevleri Politika Siyaset Popüler Bilim Psikoloji Sağlık Tarih. İnternet ve İslam. Recep Vardi. Akademi Titiz Yayınları. Günlük yaşamımızda ve kültürümüzde önemli bir yer tutmaya başlayan internet, aynı zamanda insanların dini inanç ve düşüncelerini de paylaştığı bir alan oldu.İnsanlar internet aracılığıyla kutsal... Kategori seçin ABDEST (7) ALİMLER-EVLİYALAR-İSLAMA HİZMET ... Diğer - Akademi Titiz Yayınları - İnternet ve İslam ... .İnsanlar internet aracılığıyla kutsal... Kategori seçin ABDEST (7) ALİMLER-EVLİYALAR-İSLAMA HİZMET EDENLER (12) ALLAH (C.C.) (7) ATASÖZLERİ (1) DİNİ BİLMECELER (2) DİNİ GÜNDEM (25) DİNİ HİKAYELER (15) DİNİ RESİMLER... 55.25 TL. Günlük yaşamımızda ve kültürümüzde önemli bir yer tutmaya başlayan internet, aynı zamanda insanların dini inanç ve düşüncelerini de paylaştığı bir alan oldu.İnsanlar internet... İnternet ve İslam kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. İnternet ve İslam. Akademi Titiz Yayınları. 55.25.

Günlük yaşamımızda ve kültürümüzde önemli bir yer tutmaya başlayan internet, aynı zamanda insanların dini inanç ve düşüncelerini de paylaştığı... 58.50 TL. Günlük yaşamımızda ve kültürümüzde önemli bir yer tutmaya başlayan internet, aynı zamanda insanların dini inanç ve düşüncelerini de paylaştığı bir alan oldu.İnsanlar internet... İslam ve internet hayatı. YAZAR: Celal Yağmur. Ben facebook sayfa ve internet sitesi sahibi olduğum için iyi biliyorum.! Hakikaten islama ve dini bilgilere öyle aç öyle muhtaç insanlar varki.! İnternet ve İslam - 435731 - Diğer - Günlük yaşamımızda ve kültürümüzde önemli bir yer tutmaya başlayan internet, aynı zamanda insanların dini inanç ve düşüncelerini de paylaştığı bir ala....